Prawa autorskie

Prawo autorskie – Kancelaria Radcy Prawnego z Warszawy

W ramach każdej z branż wspieramy naszych klientów w zakresie regulacji dotyczących prawa autorskiego. Nie jest ważne w jakiej dziedzinie gospodarki działają nasi Klienci, ważne jest zabezpieczenie ich interesów.

Oferta dotycząca praw autorskich

Przygotowujemy, analizujemy i opiniujemy wszelkie umowy w zakresie praw autorskich. Wspieramy naszych Klientów w trakcie negocjacji umów prawno – autorskich. Dbamy o to, ażeby zabezpieczyć naszych klientów właściwymi zapisami umów w zakresie nabycia albo zbycia praw autorskich.

Zajmujemy się też przygotowywaniem i negocjowaniem umów licencyjnych. Dbamy o interesy naszych Klientów w przypadku naruszenia ich praw autorskich, począwszy od kroków przed procesowych, skoczywszy na zastępstwie procesowym w trakcie postępowań sądowych Prowadzimy również szkolenia z zakresu prawa autorskiego dedykowane konkretnym potrzebom naszych Klientów.

Doświadczenie obejmuje między innymi:

  1. Analiza i negocjacje umów uczestnictwa w formatach telewizyjnych,
  2. Przygotowywanie umów pracowniczych z rozbudowanymi zapisami dotyczącymi nabycia praw autorskich.
  3. Przygotowywanie, opiniowanie, negocjacje umów o stworzenie utworu z przeniesieniem autorskich praw majątkowych (min. dotyczących utworów muzycznych) oraz umów licencyjnych.
  4. Prowadzenie postępowań sądowego w zakresie autorskich praw majątkowych do utworu.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Edyta Duchnowska

ul. Okrąg 8/10 B lok. 44
00-407 Warszawa

mobile: +48 602 378 913
tel./fax: +48 22 674 01 59
email: edyta@duchnowska.pl