IT, Internet

Prawo nowych technologii i internetu

Przygotowujemy, negocjujemy i opiniujemy wszelkie umowy dotyczące tworzenia programowania, tworzenia stron i sklepów internetowych, serwisów internetowych, aplikacji mobilnych.

Prawo IT i Internetu

Przygotowujemy i negocjujemy umowy licencyjne dotyczące korzystania z oprogramowania, w tym z aplikacji mobilnych. Przez cały etap wsparcia prawnego świadczonego przez Kancelarię ściśle współpracujemy ze służbami informatycznymi Klienta. Doradzamy Klientom wykorzystującym utwory innych twórców w internecie (w szczególności w ramach działalności social media) dbając o to, ażeby w ramach swojej działalności nie naruszyli prawa autorskiego. Przygotowujemy i negocjujemy umowy wsparcia technicznego.

Tworzymy dokumentację dotyczącą działania sklepów internetowych. W przypadku Klientów świadczących usługi na rzecz konsumentów przygotowujemy dokumentację dotyczącą umów zawieranych na odległości, w tym regulacje dotyczące postępowań reklamacyjnych.

Doświadczenie Kancelarii obejmuje w szczególności:

  1. Negocjowanie i doradztwo przy zawarciu umowy na stworzenie oprogramowania dedykowanego do obsługi procesu sprzedaży i magazynowania w przedsiębiorstwie handlowym.
  2. Negocjowanie umowy na stworzenie aplikacji mobilnej, obejmującej w szczególności sprzedaż online.
  3. Przygotowanie kompleksowej dokumentacji sklepów online.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Edyta Duchnowska

ul. Okrąg 8/10 B lok. 44
00-407 Warszawa

mobile: +48 602 378 913
tel./fax: +48 22 674 01 59
email: edyta@duchnowska.pl