Rekomendacje

Współpracujemy z przedsiębiorcami działającymi w branży kreatywnej. Przeczytaj wybrane rekomendacje.

W ramach swojej głównej specjalizacji kompleksowo doradzamy przedsiębiorcom działającym w branży kreatywnej, w tym filmowej, min. producentom, dystrybutorom filmowym, agencjom reklamowym, aktorom, reżyserom, fotografom, grafikom, indywidualnym muzykom oraz studiom dźwiękowym.

Doceniam zaangażowanie i profesjonalizm Pani Edyty Duchnowskiej. Praca Pani Mecenas charakteryzuje się dokładnością, dbałością o szczegóły i precyzją. Polecam Panią Edytę jako sprawdzonego partnera.

Pani Mecenas Duchnowska przeprowadziła analizę prawną umów produkcyjnych, licencyjnych oraz umów z twórcami. Reprezentowała również spółkę w procesach negocjacyjnych z klientami i partnerami. Pani Edyta Duchnowska prowadziła obsługę korporacyjną spółki oraz reprezentowała spółkę w sporach sądowych. Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Mecenas Edytą Duchnowską.

Radca Prawny Edyta Duchnowska prowadziła obsługę prawną Aeroplan sp. z o.o. Do głównych zadań należało przeprowadzenie analizy podpisywanych przez spółkę umów licencyjnych, dystrybucyjnych i koprodukcyjnych. Edyta Duchnowska reprezentowała także spółkę w prowadzonych negocjacjach. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Edytą Duchnowską.

Radca Prawny Edyta Duchnowska prowadziła obsługę sporów sądowych spółki. Pani Edyta Duchnowska była także odpowiedzialna również za procesy windykacyjne. Edyta Duchnowska z dużą dokładnością realizowała analizy kontraktów i umów podpisywanych przez spółkę.

Spółka Madants Sp. z o.o. współpracowała z radcą prawnym Edytą Duchnowską w trakcie produkcji filmowych w zakresie umów związanych z prawem autorskim, w szczególności Pani Mecenas konsultowała umowy produkcyjne, dystrybucyjne oraz licencyjne. Pani Mecenas wspierała spółkę w rozmowach negocjacyjnych, dbając o jak najlepsze dla spółki warunki umów. Świadczone usługi charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym.

Kancelaria Radcy Prawnego Edyty Duchnowskiej świadczyła na rzecz podmiotów skupionych w grupie Good Food Concept usługi związane z bieżącym doradztwem prawnym. Korzystaliśmy z usługi radcy prawnego Edyty Duchnowskiej w szczególności w kwestiach związanych z negocjacjami umów najmu oraz w kwestiach związanych prawem własności intelektualnej. Kancelaria przy realizacji usług prawnych wykazywała się wysokim poziomem profesjonalizmu i fachowości, co w pełni uzasadnia naszą pozytywną rekomendację.

Radca Prawny Edyta Duchnowska doradzała spółce w kwestiach korporacyjnych oraz udzielała konsultacji w kwestiach związanych z prawem autorskim. Pani Mecenas analizowała zawierane przez spółkę umowy licencyjne oraz umowy związane z nabyciem autorskim praw majątkowych i praw pokrewnych, dbając o prawidłowość zawieranych przez spółkę umów, zapewniając tym samym bezpieczeństwo spółki.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów

Zaufali nam