Rekomendacje

Współpracujemy z przedsiębiorcami działającymi w branży kreatywnej. Przeczytaj wybrane rekomendacje.

W ramach swojej głównej specjalizacji kompleksowo doradzamy przedsiębiorcom działającym w branży kreatywnej, w tym filmowej, min. producentom, dystrybutorom filmowym, agencjom reklamowym, aktorom, reżyserom, fotografom, grafikom, indywidualnym muzykom oraz studiom dźwiękowym.

Doceniam zaangażowanie i profesjonalizm Pani Edyty Duchnowskiej. Praca Pani Mecenas charakteryzuje się dokładnością, dbałością o szczegóły i precyzją. Polecam Panią Edytę jako sprawdzonego partnera.

Radca Prawny Edyta Duchnowska prowadziła obsługę prawną Aeroplan sp. z o.o. Do głównych zadań należało przeprowadzenie analizy podpisywanych przez spółkę umów licencyjnych, dystrybucyjnych i koprodukcyjnych. Edyta Duchnowska reprezentowała także spółkę w prowadzonych negocjacjach. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Edytą Duchnowską.

Radca Prawny Edyta Duchnowska prowadziła obsługę sporów sądowych spółki. Pani Edyta Duchnowska była także odpowiedzialna również za procesy windykacyjne. Edyta Duchnowska z dużą dokładnością realizowała analizy kontraktów i umów podpisywanych przez spółkę.

Spółka Madants Sp. z o.o. współpracowała z radcą prawnym Edytą Duchnowską w trakcie produkcji filmowych w zakresie umów związanych z prawem autorskim, w szczególności Pani Mecenas konsultowała umowy produkcyjne, dystrybucyjne oraz licencyjne. Pani Mecenas wspierała spółkę w rozmowach negocjacyjnych, dbając o jak najlepsze dla spółki warunki umów. Świadczone usługi charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym.

Radca Prawny Edyta Duchnowska doradzała spółce w kwestiach korporacyjnych oraz udzielała konsultacji w kwestiach związanych z prawem autorskim. Pani Mecenas analizowała zawierane przez spółkę umowy licencyjne oraz umowy związane z nabyciem autorskim praw majątkowych i praw pokrewnych, dbając o prawidłowość zawieranych przez spółkę umów, zapewniając tym samym bezpieczeństwo spółki.

Spółka Dominium S.A. współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Edyta Duchnowska od wielu lat. Pani Mecenas kompetentnie wspiera działalność spółki zarówno w obszarze korporacyjnych jak i w zakresie kontraktów zawieranych przez spółkę. Pani Mecenas wspiera spółkę w negocjacjach wielu ważnych dla spółki kontraktach handlowych. Kancelaria przygotowuje na zlecenie spółki umowy najmu lokalizacji w których spółka prowadzi swoją działalność restauracyjną.

Mecenas Edyta Duchnowska wspiera spółkę Orange Studio animacji Sp. z o.o. w prowadzonych projektach w zakresie produkcji filmowej, dbając o prawidłowość zawieranych umów prawnoautorskich. Kancelaria reprezentuje Spółkę w negocjacjach kontraktów oraz warunków nabywania praw autorskich.

Z Panią Mecenas Edytą Duchnowską stale współpracujemy w ramach portalu branżowego Gastrowiedza. Pani Mecenas dzieli się z naszymi czytelnikami swoją wiedzą i praktycznie wyjaśnia zawiłości prawne, w szczególności dotyczące branży HoReCa.

Z Mecenas Edytą Duchnowską miałem okazje konsultować warunki umów dotyczących komercyjnego wykorzystania mojego sportowego wizerunku. Kancelaria przygotowała umowy, które w pełni zabezpieczają moje interesy. Wyjaśnienia uzyskane od Pani Mecenas pozwolą mi w przyszłość w pełni profesjonalnie zarządzać moim wizerunkiem - Igor Sikorski (Mistrz Polski w narciarstwie alpejskim niepełnosprawnych, medalista paraolimpiady w Pjongczang 2018)

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów

Zaufali nam