RODO

RODO

W ramach każdej współpracy z naszą Kancelarią możemy stworzyć wszelką wymaganą dokumentację związaną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Pomagamy również Klientom w okresie wdrożenia regulacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Prawo a RODO

Przygotowujemy na zlecenie naszych Klientów kompleksową dokumentację dotycząca przetwarzania i ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie. Wspieramy naszych Klientów pełnym audytem przedwdrożeniowym w zakresie przetwarzania danych osobowych. Prowadzimy wraz z naszymi Klientami wdrożenia regulacji dotyczących przetwarzania danych osobowych. Doradzamy przy tworzeniu i modyfikacji wewnętrznych procedur zgodnie z wymaganiami RODO. Proponujemy wsparcie prawe w przypadkach naruszenia danych osobowych. Reprezentujemy Klientów w zakresie postepowań spornych dotyczących naruszenia danych osobowych.

Doświadczenie Kancelarii obejmuje między innymi:

  1. Audyt przedwdrożeniowy i wdrożenie dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych w przedsiębiorstwach naszych Klientów, w tym w przedsiębiorstwie świadczącym usługi Premium Rate.
  2. Reprezentowanie Klienta w postępowaniu sądowym dotyczącym bezprawnego wykorzystywania danych osobowych.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Edyta Duchnowska

ul. Okrąg 8/10 B lok. 44
00-407 Warszawa

mobile: +48 602 378 913
tel./fax: +48 22 674 01 59
email: edyta@duchnowska.pl